Dům Rukou Světla

Fotografování aury

Srdečně zveme na fotografování aury p. Evženem Paulíčkem, který Vás vyfotografuje a současně podá hodinový výklad Vaší aury. Aura je jemné energetické pole, které kolem sebe vyzařuje každý člověk. Zrcadlí náš charakter, vlastnosti, zdravotní stav, duševní vývoj a duchovní podstatu. Barvy aury a jejich prolínání odráží celkový stav ducha a těla. U každého z nás je specifická a mění se během života tak, jak se mění i naše prožívání a zkušenosti.

Jednotliví zájemci jsou objednáváni vždy na celou hodinu. Při registraci prosím uveďte Vámi preferovanou hodinu do poznámky. Registraci Vám pak písemně potvrdíme nebo nabídneme alternativu.

 • Sylvie a Evžen Paulíčkovi
 • 18.10.2019 od 09:00 do 17:00 h
 • 22.11.2019 od 09:00 do 17:00 h
 • 990 Kč

Chrámový gong s Marti

Zvuk má silný vliv na lidskou duši i tělo, neboť vše je v trvalém stavu vibrací. Zvuk je jednou z forem, která nám může pomoci nalézt cestu k harmonii a klidu.

Jeden z neznámějších čínských gongů je Chao gong – zemitý, chrámový, jehož zvukové pole je velmi široké a kromě základních tónů zahrnuje celou škálu tónů alikvótních.

Při naslouchání gongu nás jeho tóny přivedou do hlubokého uvolnění a potom může dojít k zlepšení v mnoha rovinách (zlepšení spánku, soustředění a paměti, zvýšení imunity, zmírnění strachů a úzkostí, uvolnění bloků, je prohloubena intuice, kreativita).

Velké gongy nás navíc mohou dopravit do vesmírných sfér, dovolí nám nahlédnout do jiných dimenzí, neboť ve svém zvukovém spektru obsahují energii Stvoření.

Srdečně Vás zvu na naslouchání našemu chrámovému čínskému gongu.

Další informace naleznete ZDE.

Příspěvek je dobrovolný. O více informací, zejména případné další termíny možného setkání, si prosím pište na níže uvedený email.

 • Martina Fantová
 • 27.12.2019 od 11:00 do 12:15 h
 • 24.06.2020 od 11:00 do 12:15 h
 • +420 728 757 381
 • info@dumrukousvetla.cz
 • 0 Kč

TELOS - odhal své opravdové životní poslání - workshop vede Dr. Kim A. Jobst

Každý člověk, bez výjimky, má své unikátní životní poslání. Když toto poslání ožívá, rezonuje to s našimi základními životními hodnotami a s tím, kdo opravdu jsme. Když toto poslání následujeme, náš život se začne odvíjet způsobem, který nám přinese zdraví, vitalitu a smysl. Neznamená to, že vše bude najednou snadné, ale přinese nám to hlubší porozumění a nový náhled na řešení životních situací. Přinese nám to nacházení sebe sama, svých talentů, svého místa v životě a hluboké radosti z vyjadřování své jedinečnosti.

Vysoce interaktivní proces obsahuje vedenou meditaci, která Vám umožní stát tváří v tvář tomu, na čem ve Vašem životě opravdu záleží. V druhé fázi Vám Kim Jobst pomůže tyto aspekty konkrétněji uchopit a zároveň můžete projít inspirativním sdílením procesu ostatních účastníků. Telos, který je výstupem této práce poskytuje navigaci pro Váš každodenní život a poskytuje odpovědi na Vaše otázky. Je to živoucí mandala, která Vás může podpořit ve všech oblastech Vašeho života.

Přihlášky prosím posílejte na níze uvedený email. Maximální počet účastníků je 9 osob. Workshop bude probíhat v anglickém jazyce s českým překladem. Káva, čaj, voda a malé občerstvení bude k dispozici. Prosíme, abyste si přinesli s sebou oběd, nebude dostatečný časový prostor pro oběd mimo dům.

Dr. Kim Anthony Jobst MA. DM. FRCP. MFHom. je metafyzik, průkopník integrativní medicíny, ve které působí jako konzultant již více než 20 let. Na pozvání Jeho Svatosti Dalajlámy se účastnil diskuse na téma globální zdraví a mentální spokojensot. Studoval a pracoval s Dr. Johnem F. Demartinim a je zprostředkovatelem jeho metody, kterou začlenil do své vlastní práce a metodologie The Science of Meaning. Věnuje pozornost spirituálním složkám života a tomu, jakou roli hrají v životě jednotlivců a udržení celé společnosti. Má vlastní praxi Functional Shift Consulting Ltd. v Londýně, kde poskytuje zdravotní konzultace.


Čchi-kung pro ženy - pravidelné cvičení

Srdečně zveme na setkávání u čchi-kungu vždy první pátek v měsíci. Jedná se o jemné ženské meditačně pohybové cvičení (poklepy, auto-masáže, sestavy pro očištění a harmonizaci, tibetské tóny), které pomáhá srovnat hormonální systém, zlepšit zdravotní stav, uvolnit mysl.

Cvičení vede lektorka Hana Suberová. Obsah kurzu, přihlášky a více informací na webu www.jogahormonalni.cz. Přihlašování na telefonu 608 824 787 nebo na emailu suberova@jogahormonalni.cz.

 • Hana Suberová
 • 01.11.2019 od 17:45 do 19:00 h
 • 06.12.2019 od 17:45 do 19:00 h
 • +420 608 824 787
 • suberova@jogahormonalni.cz
 • 250 Kč

Energetická diagnostika - měření aury - analýza osobnosti

Pomocí Energetické diagnostiky – měření aury, které probíhá jako čistě fyzikální měření se můžete dozvědět víc, než si umíte právě teď představit. Díky tomu, co k nám proudí z vnějšího světa (od rodičů, učitelů, společnosti, partnerů), jsme uvěřili, že jsme to, co o nás druzí říkají. Podle toho se cítíme šťastně nebo nešťastně, naplněně nebo osaměle, radostně nebo smutně. Pravá podstata našeho života však tví v nás, ne v tom, jak nás vidí naše okolí.

Hana a Jiří Rakušanovi více než 11 let pracovali s americkým systémem AURA VIDEO STATION. Od září 2019 pracují s vyšším rozlišovacím nástrojem AuraCloud 3D Pro se zcela novým Zensen senzorem a 3D grafikou. Po mnohaleté zkušenosti považují měření aury za základní pilíř v cestě ke svému pravému já.

Výklad trvá cca 45 minut a odnesete si s sebou vytištěných 22 stran analýzy.

Při registraci si vyberte datum, upřesnění času Vašeho výkladu Vám zašlu v samostatném mailu, kdy Vám vypíši aktuálně volné hodiny.

 • Hana a Jiří Rakušanovi
 • 24.01.2020 od 09:00 do 16:30 h
 • 20.03.2020 od 09:00 do 16:30 h
 • 29.05.2020 od 09:00 do 16:30 h
 • 900 Kč

Obličejová jóga - seminář

Obličejová jóga si dokáže s vráskami účinně poradit. Vychází z toho, že obličejové svaly jsou připojeny přímo na kůži, která je pokrývá. Jejich uvolnění tak vede i k uvolnění kůže k nim připojené. A to je hlavní příčinou povadlé a povolené pleti. Je tedy nutné posílit svalový tonus cvičením, které zjemňuje již vzniklé vrásky a oddaluje tvorbu nových, rozjasňuje pleť, navrací pevné kontury obličeje, zkrátka mládneme.

Co Vás na semináři čeká:

 • Zahřívací rozcvička
 • Sestava cviků obličejové jógy pro celý obličej
 • Liftingová automasáž obličeje s baňkou
 • Individuální diagnostika a sestava cviků a technik vhodných právě pro Vás

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, zrcátko a krém či olej, který běžně používáte. Všechny další pomůcky včetně silikonové baňky a návodu na cvičení v ceně. Více informací na webu www.jogasyvonou.cz.

Počet míst je omezen, přihlašujte se, prosím přímo u paní Yvony Švecové na níže uvedených kontaktech.


Australské květové esence - přednáška s možností esence vyzkoušet

V Austrálii najdeme nejstarší kvetoucí rostliny na světě s největším počtem rostlin vykazujících nesmírnou krásu a sílu. Stejně tak je Austrálie relativně nejméně znečištěná a metafyzicky má velmi moudrou, prastarou energii. Australští domorodci vždy užívali květy k pomoci od nejrůznějších potíží. V současné době je v této zemi obrovská nová vitalita. To dává v kombinaci s neodmyslitelnou sílou země australským květovým esencím jejich jedinečnost.

Esence z australské buše nejenom pomáhají projasnit náš život, ale také dodávají odvahu, sílu a odhodlání jít za svými cíli a sny, umožňují nám otevřít cestu k objevení plného potenciálu. Pomáhají uvolnit negativních přesvědčení a rozvinout vyšší úroveň intuice, sebeúcty, vyrovnanosti, spirituality, tvořivosti i humoru.

Přednášku povede paní Martina Smíšková, která je praktikem a jediným certifikovaným lektorem Australských květových esencí v České republice a na Slovensku. Vystudovala Institut Aromaterapie v Praze a dokončila studium NLP Practicioner (Neuro-linguistické programování. Semináře o australských esencích, vedené tvůrcem esencí tvůrcem esencí Ianem Whitem, absolvovala v Rakousku a Nizozemí.

Více na webu www.lifedirection.cz.

Počet míst je omezen, prosím o rezervaci.


Záměr na rok 2020 - seminář

Kam zaměříš svou energii a krok v roce 2020? Klíčový rok vzestupu. Silná a hluboká meditace. Zapsání záměru.

S sebou pastelky, blok a tužku

Počet míst je omezen, prosím o rezervaci.

 • Věra Klucká
 • 29.11.2019 od 17:00 do 20:00 h
 • 450 Kč

Kurz práce s energií

Srdečně zveme na kurzy práce s energií pod vedením Zdeňky Ocelíkové. Jedná se o práci s energií na sobě i na druhých (klientech). Toto umění se dá do značné míry naučit, a to i když jste třeba přesvědčeni, že k tomu nemáte potřebné nadání.

Přihlašování a veškeré další informace naleznete na www.kranio-sakralni-terapie.cz


Kurz kraniosakrální terapie

Zdeňka Ocelíková zkušená terapeutka a lektorka pořádá kurzy kraniosakrální terapie.

Kraniosakrální terapie je jemná a účinná metoda harmonizace těla i duše pro děti i dospělé. Při kraniosakrální terapii dochází k znovuobnovení rovnováhy, k nastartování správného fungování těla skrze harmonizaci pulsace mozkomíšního moku. Kraniosakrální terapie dále pomáhá k uvolnění a očištění podvědomí, odblokování energie a uvolnění bloků a různých emocí, které se nám nezpracované mohly uložit v těle a které tam potom mohou působit disharmonicky.

Terapie probíhá na lůžku, přes oblečení a je určena zejména pro: potíže psychosomatického původu, migrény a bolesti hlavy, bolesti zad, kloubů a páteře, chronickou rýmu a dýchací potíže (astma, alergie, opakující se záněty), únavu, stres, nespavost, vyčerpání, strach a úzkost, traumata – jejich odblokováním napomáhá i s odstraněním příčin potíží.

Termíny, přihlašování a všechny potřebné informace naleznete na www.kranio-sakralni-terapie.cz


Pyramida - harmonizace duše i těla

Pyramidy nás provází desítky tisíc let a stále nutí k zamyšlení, k rozpomenutí se na to, co v hloubi duše známe. I dnes nám mají co říci, co ukázat - více informací naleznete ZDE.

My všichni si potřebujeme dopřát klid a čas k vystoupení na naši duchovní pyramidu, abychom se pozvedli nad zmatek a starosti běžného života a pohlédli na něj s nadhledem. Pyramida harmonizuje jednak prostor, ve kterém se nachází, jednak působí na bytost nacházející se uvnitř - slouží k meditaci, harmonizaci energetických center, relaxaci a regeneraci, zvyšuje imunitu, zjemňuje a pozvedává vědomí, vede nás k sobě samým.

Prosíme, v případě zájmu o bližší informace volejte na telefon 728757381